cz | en
bandzone myspace youtube
header
aktuální koncerty
  poslední fotogalerie
  facebook

  Rok 2003 - Archiv novinek

  25.12.2003, Poslední koncert letos., Honza
  Kdo nebyl v létě aspoň na jeden den na prázdninách v Telči o moc přišel. Ta pohoda, to slunce, ty ženy...jau! Staňko, ty nespíš? Ehm...kde jsem to...aha, prostě, přijeďte se mrknout do Telče v zimě. Budou se tam prý dít věci!
  10.12.2003, Nové fotečky?!, Stáňa
  Milí hosté, můžete hádat, kdo měl na maturitní fotografii delší vlasy. Stáňa nebo Honza? Odpověď na vás čeká v sekci Životopisy!
  09.12.2003, Pondělní Pražení, Honza
  Pondělní koncert v bohnickém divadle Za plotem byl ve znamení zlobícího se saxofonu, úchvatných očí Ivošových a stísněněnervózních Žambochů. Bodařilo se nám přemluvit k elektrifikaci dvou písní našeho starého přítele Standu Hladíka a ten fendřil seč mu síly stačily. Jen ta správná žamboší nálada se někde toulala temnými tunely metra. Na koncertě se objevilo i tříčlenné družstvo ze Vsetína a tak jsme se Staňkou očekávali nějakou tu létajíci zeleninu. Zatím ale furt prd. Děkujeme, jste na nás hodní.
  04.12.2003, O akordech..., Honza
  Napadlo mne již několikrát, zda se nepokusit doplnit texty písní akordovými značkami. Myslíte, že by to stálo za námahu? Je pravdou, že jsem se s tím, mimo specializované weby, moc nesetkal a také, že by to byla, jakás takás prácička. Ale, na druhou stranu, slyšet vyřvávat bandu trempíků ve vlaku znakoplavky...juch! Co vy na to?
  01.12.2003, Nová písnička, Honza
  V sekci Texty přibyl text písničky - Na lovu. Osobně řadím své dílko do pomyslné sekce Blbiny. Je o mém chození po lesích a číhané na trofejová slova Zásvětlí, Přísvětlí a Sousvětlí.
  30.11.2003, Koncert s Ivošem Cicvárkem a Okem, Honza
  Děkujeme všem, kteří se zastavili v pátek na našem koncertě. Nálada byla skvělá, prováděl jsem mnoho vědeckých průzkumů v publiku a Ivoš prokázal svůj pedagogický talent a naučil všechny kvákat. V hledišti se sedělo u stolečků a pily různé alkoholické tekutiny. Doufáme že přiště bude s Evčou Henychovou také taková legrace. Těšíme se.
  27.11.2003, Nová básnička..., Honza
  Básnickostřevní Až naše moudré plky rozloží střevní klky, a rýmy dané shora uchopí mikroflóra nebude třeba knihoven budeme zírat do . . . nebude žádné psaní čeká nás krásné . . .
  24.11.2003, Konečně mám klíč k novinkám !!!, Honza
  Jsem šťastný! Webmasterovi s managerem začínají perné dny...:-)
  19.11.2003, Sekce Fotogalerie, georg
  Vážení přátelé, srdečně vás zveme do nově otevřené sekce Fotogalerie.
  18.11.2003, KONEČNĚ, Zeno
  Tak se nám podařilo rozeběhnout stránky v nové podobě, u nového hostitele, a tentokrát snad už bez všech problémů. Tak tedy vítejte a okukujte, ochutnávejte a radujte se z toho, co si pro vás Žamboši připravili.
  31.10.2003, Další úpravy, georg
  Sekce Vox Populi a Napište nám byly ošetřeny proti posílání prázdných příspěvků.
  14.10.2003, Sekce KALENDÁŘ, georg
  14.10.2003 byla oživena sekce Kalendář a Hráli jsme. Zároveň opraven bug v sekce Napište nám.
  05.10.2003, ŽAMBOŠI na vlnách Proglasu, Zeno
  Ve středu 15. října bude mezi osmou a devátou hodinou večerní probíhat na vlnách rádia Proglas rozhovor Milana Tesaře se Žambochy. Více informací o vysílacích frekvencích na www.proglas.cz