cz | en
bandzone myspace youtube
header
aktuální koncerty
poslední fotogalerie
facebook

Rok 2010 - Archiv novinek

17.12.2010

Vánoční chaos...

Po turné s Arnoštem a Montym to u mě v práci vypadalo jak po výbuchu, dnes se mi to konečně všechno podařilo trochu dohnat. Už mě zase láká k sobě kytara, volá na mě šestistrunnou řečí a svádí oblými boky. Včera jsem ji jen tak do něčeho přeladil a vypadla z ní harmonie, jako z nějakého kouzelného strojku, na který jste na chvilku zapomněli a on vám za ten odpočinek něco nadělí. Bylo by hezké dostat pod stromeček nějaké nové hity z nebe. Jestli to nepřijde samo, budu na to muset sednou. Vlastně, jako vždycky.

Juří se baví cestováním po zasněžených dálnicích, jezdí na sever hrát koledy po školách s Michalem Vaňkem a Žofkou Kabelkovou. Když jsem zkusmo zanotoval na zkoušce Chtíc aby spal, začal se třást po celém těle. Tož nevím co tam s ním v těch Sudetoch robí. A ten vytetovaný nápis ZHASNI na předloktí je taky nějakej divnej...

Staňka byla včera po dlouhé době posedět s kamarádkami a když se vrátila domů, házela po mě láskyplně ponožky, rukavice, bundu, kalhoty a úsměvem. Moc jsme ten večer už nehráli o to více jsme si povídali dlouho do noci. Kdybychom tak našli pod stromečkem všichni to, po čem toužíme. I když, já nevím jak vy, ale já tento rok asi i trochu zlobil, všechno co si přeju si určitě nezasloužím.

Přeji vám, abyste svátky zvládli v pokoji a míru. H.

13.12.2010

Doma z turné...

Za jak dlouho se Janovi podaří dospat ty koncertní noci? Kdy se mu z hlavy vypaří ty vlezlé písně jeho kumpánů? Kdy si zvykne na to, že každý den nezačíná ve 22:00 afterparty? A že se ráno jaksi musí do té práce? A že snídaně je nutno pořešit svépomocí a na žádnou hotelovou službu se doma nedozvoní? Kdy začne zase cvičit na kytaru? A kdy se jeho plíce zbaví toho kila dehtu, který získal jako bonus díky pasivnímu kuřáctví? Mnoho otázek a odpověď žádná. Než šel Jan včera spát, vyškrábal svými nezničitelnými umělými nehty do panelu obrovské DĚKUJU. Asi mu bylo na turné skvěle. :-) 

29.11.2010

Koncerty SPOLU (Arnošt, Monty a Jan) už za týden...

6.12.2010 PLZEŇ HIFI KLUB - Náměstí republiky 12
7.12.2010 PRAHA BLUESSKLEP - Liliová 10
8.12.2010 HRADEC KR. COUNTRY CLUB LUCIE - Nár. mučedníků 209
9.12.2010 BEŘKOVICE PSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA - začátek 15:30
9.12.2010 PRAHA KLUB KOCOUR - Sokolovská 191 - začátek 19:30
společný koncert s kapelou Kámen Úrazu - jedná se o 40 minutové vystoupení SPOLU. Slosovatelné lístky jsou jako spolu-prodej s lístky klubu.
10.12.2010 OLOMOUC DIVADLO TRAMTÁRIE - Hynaisova 11 
11.12.2010 BRNO CAFÉ PRÁH - Galerie Vaňkovka

POKUD NENÍ UVEDENO JINAK, JSOU ZAČÁTKY KONCERTŮ VŽDY VE 20:00 HODIN

Veškeré informace o možnosti výhry kytary a vstupenkách vám sdělí SPOLUWEB

25.11.2010

První recenze CD pro děti - 3B Bongo Bonboniéra...

Vypadá to, že se Štěněcí píseň z hlavy recenzentům hned tak nevypaří. Tento geniálně vlezlý a vlezle geniální song o mláďátkách, který jsme v létě natočili ve studiu Indies v Brně se nám prý povedl. Hurá! Štěňátka všech zemí spojte se!

3B Bongo - Reflex.cz - Kateřina Kadlecová
3B Bongo - Mestoprodeti.cz - Jakub Pech
3B Bongo - Lira.se - Bengt Edqvist (švédsky)
 

24.11.2010

Žamboweb má novú plastiku...

Šúbyznys je neúprosný, svěřil se mi do telefonu Juří. Na chvilku vynecháš solárko a už sa ti gébí v klobůckém Blesku, že si bílý jak sejr. Týden nezajdeš do posilovny a už tvých sedm gramů navíc probírá tisícovka teenagerů na facebooku. Být hvězdů je tak strašně těžké... Říkám mu, Juří, nebuď smutný, máme nový web! I s těma fotkama, co Zeno několik dní v kuse upravoval ve fotošopu a retušoval v nich naše stáří. Teď vypadáme šeci jak Heleny. A Juří pravil: "...šak bylo načase!"

Tož co vy na to?...

16.11.2010

Café Práh aneb slezli jsme k vám dolů...

Dostat se na úroveň sedících lidí v publiku a opustit vyvýšené pódium bylo jedinou šancí, jak se vyrovnat s akustikou a velikostí sálu Café Práh. Doufáme, že jste všichni viděli a slyšeli to, co bylo třeba. Dívali jsme se do vás a zdálo se nám, že se nám daří vás rozsvítit. Ne zcela. Ale nemusí vždycky šlehat plameny až ke stropu. Přední řada byla tak blízko, že to bylo hraní jako doma v obýváku, kolem konferenčního stolku. Díky že jste přišli. Bylo nám s vámi moc fajn. H.

14.10.2010

Jan Žamboch, Arnošt Frauenberg a Monty SPOLU aneb už se to blíží...

Od 6.12 do 11.12.2010 se uskuteční výjimečná koncertní šňůra tří písničkářů obohacena loterií o kytaru zn. MARTIN.

Již 6.12.2010 se vydají tito písničkáři na cestu napříč Českou republikou, aby společně zpívali své písně a zároveň vnesli klidnou vánoční atmosféru do prosincového shonu. Toto hudební spojení přináší s sebou krom zcela nevšedních a ojedinělých hudebních zážitků, také zcela neobvyklou předvánoční nadílku...

03.11.2010, Záplata za Flédu, Honza
Díky přátelům se podařilo dojednat záplatu za zrušený koncert na Flédě v Brně. Koncert bude v pondělí 15.11.2010 od 19:30 v Café Práh v centru Brna naproti galerie současného umění.(Ve Vaňkovce 1)) S námi Lucie Redlová & Garde. Věříme že jste na nás díky Flédě nezanevřeli a že přijdete. Kapacita sálu 150 míst. Rezervace lístků na mailu info@redlova.cz Těšíme se na vás, přijďte zahnat smutky.
25.10.2010, FLÉDA ZRUŠENA !!!, Zeno
Koncert na Flédě dne 26.10.2010 byl pořadatelem zrušen z důvodu obav z nízké návštěvnosti. Všem, kteří se tam chystali, se omlouváme.
12.04.2010, Druhý Anděl je doma!, Zeno
Takže k Andělovi za TO SE TO HRAJE... tímto přibývá druhý za PŘITUHUJE. Tak to je mazec.
08.04.2010, Novinky, Honza
Aktualizace na tomto webu poněkud váznou, máte pravdu. Chystáme pro vás nové stránky a tak jsme veškerou internetí energii zaměřili směrem k nim. Doufáme, že se povedou. Snažíme se také věnovat hodně Facebooku, kde skvěle fungují pozvánky na koncerty a komunikace s vámi, přejícími, je osobnější a okamžitá. Co se hraní týká, daří se skvěle, koncerty mají atmosféru a vás chodí stále víc a víc. Jsme moc rádi. A nakonec...držte nám palce v pondělí 12.dubna. Poletí kolem andílci. Krásné jaro všem!
16.03.2010, Přituhuje boduje, Zeno
Album Přituhuje bylo nominováno na cenu Akademie populární hudby ANDĚL 2009. Děkujeme.
21.01.2010, Přituhuje albem roku!, Honza
V každoroční anketě radia Proglas, kterou pořádá Milan Tesař a do které hlasuje cca 70 osobností z oblasti hudby jsme s CD Přituhuje číslem jedna roku 2009. Moc nás to těší. Podívejte se SEM na podrobnosti... Hurá a díky!
02.01.2010, Koncerty 2010, Honza
Naházel jsem pár termínů hraní do kalendáře, abych zatnul tipec všem, kteří si mnou ruce a myslí si, že jsme se neprobudili ze zimního spánku. Kdepak, už 9.1.2010 vyjíždíme do hudebního ráje. Nebo peklíčka? :-)