cz | en
bandzone myspace youtube
header
aktuální koncerty
poslední fotogalerie
facebook

2022 - Rok pedálboardu...

Tenhle rok píšu zpětně až prvního ledna 2024. Nazval jsem ho rokem pedálboardu, ale mohl být klidně rokem Slovenského turné, rokem PADu, nebo rokem dua Testosteron, neboť Stáňa nás pomalu ale jistě připravovala na to, že si chce dát pauzu a tak jsme s Jurou jezdili třetinu koncertů jen ve dvou.

Stihli jsme toho mnoho, od hraní pro pár lidí v malém klubu Balzám café v Písku, až po amfiteátr obřího Folkového kolotoče v Ostravě. Dobře je tam, kde je komu hrát, dobře je tam, kde vás lidi vnímají. Podle fotek to byl boží year a na všechny trable vděčně zapomínáme. Byl to dobrý rok, vzpamatovávání z covidu bylo radostné!

Světlojemy nedostaly Anděla, vyhrál Mišík. To je v pohodě, být s ním v nominaci hřeje. Stejně jako potkat se na andělské párty s Kubou Horákem aka Klukem z Husovky. Recenze byly na tohle album moc hezké, mrkněte se SEM :-)

Jo, do Banátu s námi jel i Aleš Mrnuštík a potvrdil tak předzvěst svému stálému angažmá v příštím roce.

A mám konečně od června svůj vysněný krabičkový kufr od Cosmi Boards. Nemusím už nic zapojovat, otevřu víko červeného zavazadla a je to. Váží to sice asi třicet kilo, ale má to kolečka /obroušený z Banatu/

Jan